Цифрові фотокамери Olympus TG – 620 і TG – 820

Нові цифрові фотокамери серії Olympus Tough об’єднали в собі найвищі стандарти якості зображення і міцності складання. У нових фотокамери застосована нова технологія iHS, що забезпечують високу продуктивність, чутливість і швидкість і що дозволяє отримувати прекрасні результати навіть за самих екстремальних умов. На фотокамерах встановлені потужні 12-МПикс CMOS – сенсори, що мають зворотне підсвічування і графічний процесор TruePic VI, який був спочатку розроблений для дзеркальних камер.

Усе це гарантує високу якість, наприклад, предметної зйомки або фотографування в умовах низького освітлення. Також камери дозволяють збільшити швидкість зйомки і підбирати в автоматичному режимі оптимальні налаштування, що зважають на специфіку об’єкту, ситуації і освітлення. Високоякісні об’єктиви з 5-кратним зумом і 3-дюймовий цифровий дисплей стійкі до подряпин. Технологія HyperCrystal III LCD гарантує прекрасну якість зйомки фото і відео формату Full HD навіть в найсуворіших умовах.

Корпуси фотокамер TG – 620 і TG – 820 морозостійкі, удароміцні, водостійкі і ін. Так, наприклад, камера TG – 820 здатна переносити навантаження до 100 кг Її корпус непроникний для води навіть на 10-метровій глибині і здатний переносити падіння з 2-метрової висоти. Камера гарантовано працює на 10-градусному морозі. Характеристики фотокамери TG – 620 дещо нижче: удароміцність – до 1,5 м, а водостійкість – до 5 м.

Крім того, у фотокамерах встановлена безліч функцій, які полегшують зйомку в екстремальних умовах. Наприклад, функція Управління бавовною дозволяє користувачеві управляти фотокамерами за допомогою поплескувань по їх корпусах. Це буде особливо зручно під час зйомки в рукавичках.

Comments are closed.