Яндекс.Гроші: мобільне застосування для Windows Phone 7

Яндекс.Гроші розробили додаток для смартфону Windows Phone 7. З’явилася можливість управління своїми засобами, твори важливих операцій у будь-який час і у будь-якому місці, маючи під рукою тільки телефон зі встановленим продуктом.

Прикладом оплати за допомогою додатка може служити оплата Skype, інтернету, стільникового зв’язку і віртуальних ігор, а також переказ грошових коштів на рахунки ЖКГ компаній, інших користувачів і так далі. Окрім твору платежів, нове застосування приємно здивує і багатьма іншими корисними функціями.

Наприклад, з’явилася можливість прив’язки до рахунку банківської карти і оплати Яндекс.Грошима безпосередньо з неї. Користувач за бажання може додати платіж в обране для подальшого його повторення одним натисненням. Додаток має в розпорядженні інформацію про найближчі банкомати, термінали або каси для поповнення рахунку без стягування комісійних зборів. Загалом хороша новині, якщо ви любитель таких те на webice.ru знайдете їх значно більше.

Поширюється продукт абсолютно безкоштовно(поки тільки через Marketplace, а згодом і через пошук). Електронний гаманець Яндекс.Гроші буде завжди з вами в телефоні. Додаток запускається ще і в смартфонах Android і IPhone, а також доступно з будь-якого мобільного пристрою, що має вихід в інтернет, на мобільній версії сайту.

Comments are closed.