Окуляри Google Glass будуть заборонені при водінні у Британії

Навіть незважаючи на той факт, що розумним окулярам від американського розробника Google ще тільки в наступному фінансовому кварталі належить вийти на глобальний призначений для користувача ринок, державний департамент громадського і особистого транспорту Великобританії вже приступив до безпосередньої роботи над офіційною забороною водіям надівати вищезгаданий гаджет за кермом свого автомобіля.

Найголовнішим аргументом є інформація про те, що ці окуляри просто відволікають увагу водія від дороги. У департаменті заявили, що вони знають про швидкий вступ в офіційну реалізацію нового портативного продукту від корпорації Google, проте жодним способом не можуть дозволити своїм громадянам так ризикувати сидячи за кермом автомобіля.

При цьому, слід також подумати і про безпеку пішоходів, які також можуть постраждати із-за банальної неуважності водія, який все-таки одягнув подібні розумні окуляри від американського виробника Google. До речі на сайті www.google-glass.com.ru ви можете дізнатися про окуляри Google більше і навіть замовити їх.

Якщо ж такого недбалого автомобіліста все ж застануть в цих окулярах, його чекає досить переконливий грошовий штраф і адміністративне покарання. У випадки повторного попадання в сферу огляду дорожньої поліції Великобританії, подібний користувач Google Glass просто на просто втратити власних водійських прав.

Comments are closed.