CMS і типи сайтів

Незважаючи на завірення розробників, універсальних CMS не буває, і на одному і тому ж движку неможливо повноцінно створити сайти різних типів. Тому бажано дотримуватися індивідуальних потреб і вибирати таку платформу, яка здатна утілити усі ваші задуми. Що стосується плати за систему, то іноді бувають ситуації в яких куплена ліцензія 1С набагато ефективніша чим робота з безкоштовною СMS.

Почати слід з різних інформаційних ресурсів, оскільки саме цей тип сайтів є самим затребуваним. Для нього підходять нижченаведені CMS :

– Joomla. Прекрасна в усіх відношеннях система, під яку написані немало корисних модулів і плагінів. Стандартного пакету системи цілком вистачить для забезпечення достатнього оснащення, єдина заковика – складність структури, яка важко дається новачкам.
Drupal. Незрозуміла РуНетчиками CMS, основний напрям якої – інформаційні типи сайтів. Проте вона може з успіхом застосовуватися і в інших напрямах, навіть для підняття соц.сети.
MODx. Продукт, який з’явився порівняно недавно. Система чудово взаємодіє з ajax, відрізняється гнучкістю і продуктивністю. Проте унаслідок молодості цієї CMS для неї доки розроблені ще досить мало шаблонів.
DLE. Спеціалізований платний новинний движок: мінімум навантаження на сервер, максимум зручностей і продуктивності, можна впровадити безліч модулів.

Є певні типи сайтів, для яких ідеальною може бути тільки одна CMS. Узяти, для прикладу, блог. Перші асоціації, які виникають при згадці про нього, неминуче пов’язані з WordPress. І це, вірно, немає комфортабельнішої системи для розробки власного щоденника. Основний пакет програми є високозахищеним, проте із зовнішніми плагінами слід бути обережніше. Для соціальних мереж доки ще не має собі гідних аналогів Social Engine, яка дуже продуктивна і прекрасно справляється з високими навантаженнями.

Що стосується корпоративних і комерційних типів сайтів, то тут гілка першості ділиться між двома CMS – Bitrix і DLE. Перша завоювала симпатію завдяки адаптированности під 1С-бази і програми, а друга – завдяки своїй функціональності.

Відносно форумів вибір слід здійснювати між Vbulletin і IPB. Основні характеристики у них дуже схожі: обидві системи управління контентом славляться швидкодією, підвищеним захистом і різноманітністю вбудовуваних шаблонів. Що підійде більше саме вам, доведеться вирішувати в ході особистого знайомства з даними CMS.

Comments are closed.