Хлопчик, що страждає від ожиріння, став героєм рекламного ролика Nike

Новий рекламний ролик від Nike вийшов у рамках проведення рекламної компанії Знайди власну велич. В даному випадку реклама прагне донести до кожної людини без виключення, що він може відчути себе великим і досягти певних висот. І для цього не треба бути великим спортсменом для того, щоб притягнути до себе увагу. Ці слова вимовляє закадровий голос в новому ролику Nike, де глядач на екрані бачить повного хлопчика, що біжить по дорозі.

Нині компанія не є офіційним спонсором Олімпіади 2012 року що проходить в Лондоні, але при цьому Nike вирішила обійти заборони, пов’язані із забороною випуску реклами Олімпіади, що використовує атрибутику, не спонсорами заходу. Для цього вона вирішила повести рекламну компанію, де розповідає про непрофесійних спортсменів, які живуть в населених пунктах під назвою Лондон і розташованих не на території Великобританії.

P.S. Взагалі, звичайно, у ролика відмінне посилання – ви можете зробити що завгодно, досвідчений репетитор може підготувати вас до ЕГЕ, ГИА, навчити англійській мові і тому подібне, але ви самі повинні захотіти усьому цьому навчатися.

Comments are closed.