Гра Freeze для iOS – огляд гри

Freeze – захоплююча головоломка заснована на законах фізики. Ця гра досить давно з’явилася на прилавках магазину App Store, але думаю, що чув про неї далеко не кожного. Головний персонаж – дивна кругла істота, яку закрили в тісній камері. Його мета, це дістатися до контрольної точки і ми повинні йому в цьому допомогти. Зробити цьому можна тільки перевернувши світ з ніг на голову, причому у буквальному розумінні цього виразу.

Нам треба повертати стіни камери, а вмісти з ними і що усе, що оточує таким чином, що б не зачепити перешкоди і не в якому випадки не поранити головного героя. Зробити це іноді дуже навіть не просто, а в деяких рівнях, що б полегшити нам завдання є присутньою кнопка під назвою Freeze.

Сама гра називається так само, а в перекладі з англійського, це означає заморозити. Але якщо в назві гри це практично нічого не означає, то в процесі гри ця кнопка займає дуже важливу роль. Вона дозволяє виставити гравітацію, так би мовити на 0, тобто заморозити нашого персонажа усупереч усім законам фізики.

Ігровий процес вийшов в якому те роді унікальним і цікавим, але все-таки трохи недопрацьованим. Іноді досить нудно виконувати одні і ті ж дії з рівня в рівень, а іноді попадаються просто нездійсненні завдання.

Так само бракує якихось додаткових плюшок, як це організовано в тому ж Angry Birds. Над музикою, яка повинна викликати страх і жах, працював відомий швейцарський автор Karl Lukas, а з графічною складовою попрацював Jonas Schenk. Потрібно відмітити, що хлопці знають свою справу і тому до таких не мало важливих складових, як музика і графіка немає ніяких претензій. Придбати Freeze можна за 33 рублі в магазині додатків App Store.

Гра підійде як для чоловічого так і жіночій аудиторії, дуже цікава. Якщо вам потрібні виключно ігри для дівчаток те заходите на сайт igrydljadevochek2.ru – там знайдете їх ну просто дуже багато(від зачісок до весілля).

Comments are closed.