Відомості про місткий і швидкий вінчестер HGST Ultrastar C15K600

Нарешті прийшла пора познайомитися з серією нових вінчестерів HGST Ultrastar C15K600, які позиціонуються в корпоративному класі. У них приголомшлива місткість, компактні розміри, непогана швидкість обертання шпинделя і гідний для Hitachi рівень якості. Продуктова лінійка цих накопичувачів призначається для планшетних комп’ютерів, неттопов і ноутбуків. Хоча вони з легкістю поміщаються і в звичайні десктопи.

Форм-фактор вінчестерів HGST Ultrastar C15K600 складає 2,5 дюйми, а швидкість обертання шпинделя – 15 тисяч про/мін, що в два рази більше стандартних 7200 rpm. Якщо не будуєте спеціальні системи зберігання даних за допомогою IBM Storwize V3700 і інших накопичувачів, то гвинт від Hitachi може підійти. Як і личить облаштуванням корпоративного класу, накопичувачі оснащуються інноваційними технологіями, що запобігають надмірній кількості тепловиділення. Завдяки цьому нові вінчестери майже не гріються, а значить вони підійдуть для установки в компактні корпуси. Усі апарати з серії C15K600 мають високу швидкість доступу до даних – цього вдалося досягти за рахунок впровадження в конструкцію спеціальних алгоритмів роботи прочитуючих голівок.

Вінчестери HGST Ultrastar C15 K600 працюють в два рази швидше, ніж 3,5-дюймові жорсткі диски із швидкістю обертання шпинделя 15 тис. про/хв. А ще нові накопичувачі оснащуються інтерфейсом SAS 12 mb/sec і буфером пам’яті у розмірі 128 мегабайт.

Єдиним недоліком нових вінчестером являється їх обмежений об’єм, що не перевищує 600 гігабайт. З плюсів варто відмітити час напрацювання на відмову, яке складає 2 млн. годинників. Є захист даних, заснований на технологіях Instant Secure Erase(відповідає за моментальне видалення даних) і Self Encyrypting Drivers(самошифрование диска). Гарантія на жорсткий диск від Hitachi складає п’ять років.

Comments are closed.