Оригінальне різьблення на шкаралупі яйця

Сучасні майстри, використовуючи в художніх цілях звичайну яєчну шкаралупу, виконують не менш філігранну і тонку роботу, чим знаменитий Фаберже. Сьогодні різні візерунки на поверхні шкаралупи яйця створюються наступними художниками: Брайан Бейти, Ллю Дженсен, Дон Лиск. При цьому треба відмітити, що їх роботи просто неймовірні і мають високий попит.

Адже для створення цієї ажурної і крихкої структури з цього тонкого матеріалу вимагається прикласти немало терпіння і усидливості. В першу чергу при виготовленні подібного витвору мистецтва видувається спочатку внутрішньо утримуване, після цього ретельно провітрюють оболонку.

Далі контури майбутнього візерунка наносяться на поверхню шкаралупи за допомогою олівця, який згодом буде вирізаний. На наступному етапі майстер для виконання роботи застосовує спеціальну машинку, що по виду нагадує пристрої для свердління зубів.

P.S. Купувати і продавати квартири в інтернеті можна через спеціальні сайти, вибираємо купити квартиру у Буинске серед усіх оголошень, після чого визначаємо детальніші параметри пошуку.

Comments are closed.