Що таке відеоконференція?

Відеоконференція – процес ефективної комунікації нового рівня для різних структур, пов’язаний з розвитком міжнародних, внутрішніх організацій і бізнесу, управлінням, створенням нових освітніх технологій, такий, що призводить до зменшення витрат і своєчасного ухвалення життєво важливих рішень.

Вона здійснюється по взаємно обумовленому відео дзвінку групи людей, які в реальному режимі бачать один іншого і ведуть діалог між собою, незалежно від відстані, відчувають мову тіла і міміку співрозмовників, переглядають матеріали презентацій.

Відеоконференція використовує технологію відео конференцзв’язку, що забезпечує сотні учасників, не окремим інтернет-каналом(що дуже проблематично, зважаючи на обслуговування величезної кількості абонентів), а спеціальним устаткуванням. У його складі є окремий сервер з програмним забезпеченням, призначений для конкретного заходу, необхідна кількість веб-камер і мікрофонів високої якості дозволу, чутливості і чистоти сприйняття. Велике значення має підготовка приміщень для проведення відеоконференції.

Керівникові, що поважає себе, виходячи з розуміння суті терміну відеоконференція, треба поставити перед собою питання про необхідність їх організації у своїй компанії, можливостях рішення завдань при їх допомозі, про зв’язки з фахівцями і про використання спеціального устаткування. Усі розуміють, що відеоконференцзв’язок – майбутнє телекомунікацій.

Користуючись послугами тієї або іншої компанії, яка усебічно забезпечить проведення відеоконференції, ваш бізнес заощадить деяку кількість засобів, що витрачаються на телефонію і відрядження службовців, отримає досвід реального он-лайн спілкування і вирішення питань управління, без всяких неполадок технічних пристроїв, перебоїв зв’язку.

Comments are closed.