У інтернеті зручніше працювати з грошима

Чи знаєте ви, як може допомогти Інтернет в накопиченні і грамотному розпорядженні грошима? Не треба боятися користуватися послугами банків. Зараз з’явилося надто багато банків, і ви, швидше за все, зможете вибрати найбільш відповідний для себе, який зможе задовольнити усі ваші запити. Банки стають усе більш надійними, завдяки існуючій системі страхування вкладів, тому не полінуєтеся поцікавитися із цього приводу, перш, ніж зробити остаточний вибір. Дані про страхування ви легко можете знайти в мережі Інтернет.

Ще варто проглянути рейтинги і дізнатися, на якому місці знаходиться вибраний вами банк. Не треба обмежуватися тільки офіційними даними і статистикою, не перешкодить поцікавитися і народним рейтингом, що б скласти якнайповніша думка.

Поцікавтеся, чи є у банку система Интернет-банкинга. Ця система дозволяє істотно заощадити час для управління своїми фінансами, дає можливість контролювати рух грошей на вашому рахунку. На жаль, поки не усі банки мають в розпорядженні таку систему, але, наприклад, Интернет-банкинг Клієнт-банк вже набирає оберти.

Усі ці методи лише допомагають контролювати потоки ваших грошей і дають можливість бути завжди в курсі економічних змін, що відбуваються, але ось збільшити ваш доход интернет-банкинг ніяк не зможе. Тут потрібне нове, інше, те, що дозволить грошам робити гроші.

Спершу, треба завести електронний гаманець. З цього гаманця можна розплачуватися електронними грошима за послуги, товари, можна переводити один вид валют в іншій, при цьому не потрібно ні куди ходити, досить лише наявність Інтернету, а замовлені товари ви зможете отримати прямо додому.

На даний момент найпопулярніші платіжні системи – RuPay, E – gold, WebMoney і Яндекс-гроші. Яндекс-гроші працює тільки з рублями, E – gold використовує іноземну валюту, RuPay, WM – універсальні системи, в них можна зберігати долари, євро, рублі. WM отримала найбільше поширення в Росії і в Україні, а RuPay використовується у більшості країн СНД, тому зручніша у використанні там.

Найпростіше розпочинати з системи Яндекс-гроші у зв’язку з тим, що вона найбільш проста в установці і використанні. Але у неї є і свої недоліки – при перекладі валюти в цю систему знімається більший відсоток, ніж в інших платіжних системах; для того, щоб почати використати цей гаманець, треба зареєструвати електронну поштову скриньку на Яндексе, і тоді вам автоматично запропонують зареєструвати електронний гаманець.

Для установки електронного гаманця WebMoney знадобляться деякі зусилля, проте, труднощі цілком вирішувані, і реєстрація WM – гаманця цілком під силу і початкуючому користувачеві. Далі ви можете оформити персональний атестат webmoney і навіть займатися бізнесом в інтернеті.

Найбільш популярна і безпечна у використанні – платіжна система Е-gold. Напевно, єдина трудність в реєстрації і установці цього гаманця це те, що рідна мова системи – англійська, і ті, у кого є труднощі зі знанням мови, можуть витратити більше часу для того, що б стати користувачем. Але повірте, воно того коштує – за допомогою цієї системи можна оплачувати товари і послуги, обмінювати одну валюту на іншу, і усе це, не виходячи з будинку.

Comments are closed.