Курси web – дизайну

Професія дизайнера сьогодні знаходиться на піку популярності. Відповідно, курси web- дизайну затребувані не менше, ніж, наприклад, навчання водінню. І якщо з отриманням водійського посвідчення все гранично ясно, то освоєння нової професії дизайнера і вибір програми навчання має величезну кількість нюансів. Розпочнемо з того, що дизайнери бувають різні – ландшафтні, фахівці із створення інтер’єрів, одягу і т. д. Вибираючи цю спеціальність, варто визначитися з тим, фахівцем в якій області ви хочете стати.

Web – дизайн за своєю суттю є відгалуженням графічного дизайну, і щоб стати професіоналом, вам потрібно буде вивчити увесь напрям. Як правило, курси з гідним рівнем навчання можна знайти при художніх інститутах. Майте на увазі, що програми, розраховані на 2-3 місяці, не можуть охопити усі особливості професії і підготувати грамотного фахівця.

Існує ще один варіант навчання. Як, наприклад, отримати водійські навички вам допомагає професійний інструктор по водінню в москве, так і вивчення дизайну вимагає досвідченого наставника. В якості альтернативного варіанту можна влаштуватися помічником дизайнера за символічну плату, набираючись за час роботи досвіду і підвищуючи кваліфікацію.

Особливості web – дизайну

Грамотний web – дизайнер повинен пам’ятати про дві речі: зручності і простоті інтерфейсу з точки зору користувача і рекламному аспекті створюваного продукту. Іншими словами, завдання фахівця полягає в тому, щоб зробити сайт максимально привабливим для відвідувачів і одночасно донести користувачеві рекламне послання.

Comments are closed.