Розфарбуй свої окуляри самостійно

Нині компанія RgB Rainbow Glasses розробила концепт спеціальної оправи окулярів в співпраці з відомим дизайнером з Португалії Луісом Поремом. На даний момент цей дизайнер плідно працює на студію Martin Azua яка знаходиться в столиці Іспанії Барселоні.

Подібна оправа окулярів може міняти свій колір залежно від настрою людини і кольору його одягу. В результаті цього студією була розпочата робота в цьому напрямі, яка і привела до створення такого концепту. В цьому випадку оправа окулярів виготовляється з повністю прозорого пластика без всяких колірних домішок.

При цьому в усередині оправи окулярів існує спеціальний порожнистий канал, який за бажання можна цілком самостійно без використання сторонньої допомоги заповнити чорнилом різного кольору на водній основі. Нині подібного роду ідея викликала непідробний інтерес у виробників аксесуарів для чоловіків і жінок.

P.S. Портал З рук в руки – це всеросійська дошка безкоштовних оголошень, відкрити дошку оголошень в Татарстані можна вибравши на сайті відповідний розділ, далі визначаєтеся з категорій для пошуку – від авто до послуг.

Comments are closed.