Хочете побачити себе на екрані в центрі Нью-Йорка?

Відома на весь світ компанія Google не хоче здавати свої позиції на перших східцях популярності, тому намагається все більше просуватися і удосконалитися. Щоб розрекламировать свій продукт, компанія вирішила надати можливість помістити своє фото на екрані, який знаходиться в Нью-Йорку на площі Таймс-сквер.

Багато людей бажають, щоб їх показали іншим на великому екрані. Тому така можливість має великий попит. Спочатку слід завантажити бажану фотографію на сайт galleryforeveryone.com, потім додати туди підпис після слова for. Але щоб все працювало, треба мати обліковий запис в соціальній мережі Google+, Facebook або Twitter, а також мати свій аккаунт на поштовій скриньці. Після виконаної процедури можна побачити свою фотографію на екрані центру Нью-Йорка.

Цей проект хочуть розширити і на інші міста США. Цікаве те, що Якийсь Джон з Америки зробив пропозицію своєї коханої саме за допомогою розміщених серій фотографій на рекламному щиті.

P.S. Ось вже дійсно Google завжди знаходить щось нове. Цього якоюсь мірою позбавлена пошукова система рамблер яка хоч і виживає на ринку разом з Яндексом, але має дуже туманні перспективи.

Comments are closed.