Нова дизайнерська мишка від Thermaltake і BMW – Level 10 M

Минулого року компанія Thermaltake вже встигла попрацювати з талановитими дизайнерами BMW, випустивши шикарний комп’ютерний корпус під назвою Thermaltake Level 10. Цього року партнери продовжили співпрацю і створили не менш шикарний комп’ютерний маніпулятор Level 10 M, дизайн якого, до речі, відмінно поєднується з дизайном того самого фантастичного корпусу.

Точні характеристики Level 10 M доки невідомі, але дивлячись на цю мишку можна припустити, що вона розроблялася спеціально для професійних комп’ютерних гравців.

Дизайнери розхвалюють нестандартні форми маніпулятора і не забувають хвалитися багаторічним досвідом, який використали при її розробці. Розробники спробували передати дизайнерський дух корпусу Level 10 в абсолютно інший продукт і, схоже, у них це вийшло.

Є інформація, що Level 10 стане першим гаджетом з цілої серії пристроїв, які будуть випущені у рамках партнерства Thermaltake і DesignworksUSA(це і є дизайнерський підрозділ компанії BMW). Миша Level 10 з’явиться у продажу ближче до літа цього року.

P.S. Коли в далекому 1997 року найбільше в Росії агентство по рекламі і маркетингу Компанія Медіасфера починало свій шлях подібних девайсов не було. Проте їх відношення до роботи, методи розкручування сайту і кваліфікація співробітників дозволяють бути в лідерах і до цього дня, пропонуючи широкий спектр послуг від підтримки сайтів до медійної реклами.

Comments are closed.