Самостійна розробка дизайн-проекта

Давайте визначимося що представляє так званий дизайн-проект? Зазвичай він включає 2 головних складової. Перша – це графічний проект(чи ескізний), із задумами, що ретельно промальовували, по плануванню приміщень і дизайну. Друга – це архітектурний проект.

Як правило, дизайн проект розпочинається з детального і якісного обміру наявних приміщень. Процес розробки проекту треба будувати так щоб чітко виділити кожну стіну, перегородку і так далі. В цьому випадку, краще використати набір кольорових планувань. А для більшої ясності, непогано буде промальовувати окремі кімнати в перспективі.

Під час виконання проекту, непогано було б підготувати комплект креслень з детально відображеним видом вашої квартири. Звичайно, створити архітектурне креслення навряд чи вийде, але максимально наблизити до цього все ж варто.
Таким чином, до складу майбутнього проекту слід включити:

·  Обмерочний креслення(план).

·  План перегородок.

·  Бажаний план по розміщенню меблів.

Окрім цього, непогано підготувати і плани опалювання і розташування вентиляційних отворів. Щоб мати уявлення про те, як правильно скласти дизайнерський проект, краще всього знайти готовий професійний. І вже на його основі створити свій власний.

P.S. Мед.книжку потрібно в деяких ситуаціях, наприклад, для працівників сфери живлення. Справжня медична книжка за 1 день у наш час – це реальність, треба лише звернутися в спеціалізований медичний центр.

Comments are closed.