Додаткові заходи по внутрішній оптимізації сайту

Фактично внутрішня пошукова оптимізація є рядом заходів, завданням яких є підвищення якості сайту і його привабливості в очах пошукових роботів. Про те, як здійснюється оптимізація контенту, в наші дні має представлення кожен початківець вебмастер. Нижче перераховані додаткові методи, комплексне використання яких приведе до підвищення позиції віртуального ресурсу в пошуковій видачі.

1. Якісний домен і хостинг. Тут має значення історія вибраного доменного імені, вплив, що робиться доменною зоною, вік самого домена. Також слід упевнитися у високій швидкості завантаження сайту, присутності в його найменуванні обов’язкових ключових слів, цілодобової доступності ресурсу.

2. Юзабіліті сайту. Основним призначенням дизайну віртуального проекту є залучення відвідувачів. Обов’язково варто упевнитися в тому, що доступ до кожної сторінки сайту не вимагає більше 3 кликов. Взагалі дизайн сайтів має бути простим, таким, що запам’ятовується і функціональним.

3. Виключення битих посилань, боротьба з копіюванням контенту. Запозичений з інших ресурсів текстовий матеріал необхідно наділити тегами ніби noinindex, щоб не обернути на мережевий проект гнів пошукових машин. Індексацію сайту допоможе настроїти robot.text.

4. Якісні URL адреси. Йдеться про URL адресах, що читаються і запам’ятовуються. Рекомендується також застосування статичного виду URL, що має закінчення .html.

5. Карта і меню. Зручні ресурси подобаються гостям і пошуковим роботам. Меню має бути комфортне у використанні, відрізнятися розумним об’ємом.

6. Посилання. Мається на увазі складання правильного анкорного тексту для конкретного посилання. Обов’язкове здійснення перелинковки сторінок проекту, застосування атрибуту title. Зовнішні посилання можуть бути захищені від індексації за допомогою тега noindex.

7. Підвищення швидкості індексації нових сторінок проекту. Одним з методів рішення цієї задачі є часте оновлення контенту.

Частенько для просування сайту по низькочастотних запитах досить внутрішньої оптимізації проекту.

Comments are closed.