Корисні поради по роботі в Adobe PageMaker

Компанія Adobe є дуже успішним розробником популярного програмного забезпечення з різних сфер – тут і фотошоп+ілюстратор для дизайнерів, і adobe master collection cs6 для роботи з відео, а також цікавий Adobe PageMaker, про яке сьогодні піде мова.

1. За стандартами якість відображення картинок в публікації є найгіршим. Якщо вам не подобаються пикселізовані картинки, то можна зробити так, щоб їх в публікаціях можна було переглядати в повній якості. Для цього зайдіть в Настройки-Основні і виберіть пункт Екран – З високим розділенням.

2. Якщо ваша робота виводитиметься на друк, то не треба вставляти картинки у фрейми, оскільки зображення будуть пикселизованими. Дозвіл при створенні документу рекомендується ставити не менше 600 dpi.

3. Масштабувати документ можна за допомогою інструменту Лупа: простим клацанням зображення збільшується, клацанням і затиснутою клавішею Ctrl – зменшується.

4. Якщо вам треба скопіювати один і той же об’єкт кілька разів, то замість Вставки використайте Багатократне вклеювання. Більше того, за допомогою цієї команди можна задавати параметри зміщення об’єктів по вертикалі або горизонталі.

5. Як і в Word, в Adobe PageMaker можна створювати буквицю. Для цього просто виділите першу букву абзацу, потім виконаєте наступну команду: Утиліти – Модулі – Буквиця. Розмір буквиці в цьому випадку можна регулювати, задаючи певну кількість рядків, на які вона поширюватиметься.

6. Розділити робочий простір на колонки можна командою План – що Направляють. У вікні цієї опції регулюється кількість колонок і відстань між ними. Пам’ятайте, що ділити на колонки лист треба ще до введення тексту.

Comments are closed.