Як притягнути увагу до сайту, і чи допоможе веб-дизайн?

Інтернет настільки щільно увійшов до нашого життя, що складно представити людину, яка не знає про всесвітню мережу. І, для будь-якої компанії, що поважає себе, наявність власного сайту так само обов’язкова, як і медичне страхування своїх співробітників. По суті, це візитна картка організації або приватної особи, в якій міститься уся інформація про їх діяльність і послуги, що надаються.

Так само, як при використанні реклами будь-якого виду, основна мета створення сайту – отримання доходу. Для цього необхідно, щоб людина, що відвідала його, зацікавилася розташованою там інформацією. Якщо, приміром, користувачеві потрібний поліс зелена карта з доставкою додому, то йому відкриється така кількість ресурсів, що вибирати страхову компанію або агента він буде дуже ретельний. І ось тут величезну роль зіграє дизайн головної сторінки, оскільки саме він здатний притягнути увагу і затримати відвідувача.

Професійний веб-дизайн

Професійний веб-дизайнер знає, що яскраві, помітні кольори, які так подобаються власникам сайтів, дратують очі і не викликають бажання у інтернет-користувача затриматися для вивчення інформації. Те ж саме відбувається при застосуванні темних, похмурих тонів, нестандартного шрифту і занадто контрастного по відношенню до нього фону. До другої причини, спонукаючої швидко покинути сайт, можна віднести незручний інтерфейс. Навряд чи хто-небудь захоче витрачати час на пошук потрібної кнопки, коли можна просто подивитися інші пропозиції. Тому, тільки досвідчений дизайнер допоможе розробити сайт, здатний утримати увагу людини.

Comments are closed.