Як облаштувати комфортну спальню

Для кожної людини спальня це саме особисте і інтимне місце. У спальні відпочивають і набираються життєвих сил. Тому до її дизайну потрібно відноситися з усією серйозністю і увагою. Чим краще буде оформлена кімната, тим краще ви будете в ній себе почувати.

Найголовніше вимога для спальні це затишна обстановка і почуття безпеки. Не варто облаштовувати спальню відразу біля вхідних дверей, щоб не допускати у свій особистий простір сторонніх. Не можна, щоб спальна кімната була прохідною. Якщо розмір квартири не дозволяє мати окремої спальні, то спальне місце, швидше за все, розташовуватиметься у вітальні. У такому разі краще зонувати приміщення і відокремити зону відпочинку від іншого простору за допомогою ширми, стелажу або інших дизайнерських прийомів. Якщо у вітальні, де планується спальне місце, є тільки одне вікно, то зону відпочинку краще всього облаштувати біля нього.

Але не варто встановлювати ліжко безпосередньо біля вікна, щоб жаркі промені і протяги не доставляли незручностей. Вікна завжди притягують увагу, тому оформляти їх потрібно стильно і привабливо. Якщо за вікном відкривається мальовничий вид, то досить буде повісити елегантний легкий тюль. А якщо плануєте завішувати вікно, то повісьте красиві штори або фотожалюзі.

При оформленні спальні досвідчені дизайнери радять орієнтуватися на три основні принципи: простота, простір і спокій. І не забувайте надати інтер’єру індивідуальності і ексклюзивности своїми ідеями.

У гонитві за модою і сучасними тенденціями в дизайні інтер’єрів складно не помилитися і не зіпсувати задуманий проект. Щоб уникнути неприємних несподіванок, дослухайтеся до таких порад:

·  не варто вішати розложисту і громіздку люстру. Освітлення має бути приємним і приглушеним. Можна зробити точкове світлодіодне освітлення по периметру кімнати, додати торшери або бра. До речі купити світлодіодні світильники спб можна на сайті ledarmstrong.ru.

·  не захаращуйте кімнату меблями. У спальні має бути необхідний мінімум корпусних меблів. Головне щоб в спальні було зручне стильне ліжко, виконане їх якісних матеріалів. У іншому, досить буде шафи, прикроватних тумбочок і туалетного столика;

·  не перенасичуйте інтер’єр декором, рюшами, ажурними серветками, пензликами і тому подібне;

·  не стеліть на підлогу занадто яскраві килими, вони крадуть простір. І не вішайте їх на стіни, це виглядає старомодно. Крокуйте в ногу з часом, зробіть теплу полу, а на стіну повісьте одну або декілька картин, але і з ними не перестарайтеся;

·  у оформленні стін не використайте холодні або похмурі відтінки. Вибирайте нейтральні, світлі і теплі тони. Візерунок на стінах не має бути строкатим і нав’язливим;

·  не робіть занадто яскравий і химерний декор. Популярні раніше ліпнина і пишні балдахіни в сучасних спальнях не доречні;

Comments are closed.