Навіщо потрібне просування сайту в пошукових системах

Розкручування і пошукове просування сайтів web – сайтів в пошукових системах необхідно для:

1. позначення і пізнавання вашого web – сайту пошуковими машинами, зробити його найбільш помітним серед величезної кількості web – проектів конкурентів;
2. інформування призначеної для користувача аудиторії Інтернету про існування web – проекту і про послуги, який надає власник ресурсу;
3. полегшення пошуку вашого сайту в Інтернеті, цільовими користувачами;
4. швидшого отримання доходу з web – сайту і рішення самих амбітних ідей для його розвитку.

Нині, мало хто візьметься сказати про кількість існуючих сайтів в Інтернеті. Пошук інформації в глобальній мережі був би дуже важкий, якби не існувало пошукових машин, які ранжирують існуючі web – сторінки відповідно до пошукових запитів користувачів. Тому, зовсім не дивно, що більше 70% усіх користувачів приходять на web – ресурси саме з пошукових систем Яндекс, Google, Rambler і багатьох інших.

Хто найчастіше шукає відповіді на свої питання в мережі Інтернет? Це люди, які не можуть знайти необхідну інформацію поза глобальною мережею. Проведені дослідження показують, що це досить цікаве середовище для рекламодавців: це освічена, молода і забезпечена аудиторія, тобто – потенційні користувачі.

Окрім цього, дослідження показують на постійне зростання активності споживачів в Інтернеті. За останній час дуже виріс об’єм віртуальних покупок, які зробили користувачі. Виходячи з вище описаного, можна зробити такий висновок, що якщо ваш web – сайт буде не лише вашою візитною карткою в Інтернеті, але і інструментом для реалізації ваших ідей у бізнесі, якщо ви хочете заробляти гроші з його допомогою, то вам необхідно думати про розкручування і просування свого web- проекту. Адже для залучення потенційних користувачів на сайт, потрібна його широка популярність.

Comments are closed.