Новий логотип для Криму

26 травня Крим отримав новий логотип, гасло якого свідчить : Крим – перлина світу.

Над розробкою логотипу потрудилося київське агентство iBrand Design Consulting. Остаточний варіант ще не затверджений. Очікується, що його напис буде перекладений українською мовою. Планується також внесення змін до шрифту підпису, окрім якого на логотипі міститься один графічний символ із зображенням гір, сонця і моря.

Міністерство курортів і туризму АРК повідомило про проведення конкурсу на кращий логотип натомість застарілому ще у березні цього року. Колишній логотип містив зображення сонця і слоган Назустріч сонячним обіймам.

У конкурсі взяли участь 307 робіт. Окрім логотипу переможця до фіналу дійшли розробки агентства Мед і студії 3N. Георгій Псарев, заступник голови Ради міністрів АРК, і Рустам Темиргалиев, член президії Верховної ради Криму, входили в конкурсну комісію. Бюджет конкурсу прирівнювався 530 тис. рублів(150 тис. грн). Сума, виділена переможцеві, не уточнюється.

P.S. Якщо вас цікавлять покрівельні матеріали від провідних виробників, зокрема наприклад бітумна черепиця те можете зайти на наш сайт, де окрім фото і форми замовлення отримаєте безкоштовний розрахунок вартості і ваших витрат.

Comments are closed.