Якщо потрібний логотип для сайту

Наявність логотипу у ресурсу говорить, зазвичай, його відвідувачам про якість проекту. Тому обзавестися фірмовим знаком вважають необхідним власники багатьох дійсно серйозних сайтів.

Якщо ваш ресурс доки невеликий і не приносить постійному прибутку, то радимо скористатися безкоштовними програмами в мережі, які допоможуть в створенні фірмового знаку буквально за декілька кликов. Простота, швидкість і відсутність вкладень залучають багатьох до використання саме цього способу. Негативним моментом може стати не найвища якість отриманого логотипу, проте, для невеликих сайтів це те, що потрібно.

На більших і прибуткових ресурсах, до створення логотипу зазвичай відносяться грунтовніше і виділяють для цих цілей певний бюджет. У такому разі можна замовити логотип у фрилансера. Знайти талановитого дизайнера можна через численні біржі фриланса або спеціалізовані сайти для дизайнерів. Радимо спочатку ознайомитися портфоліо і відгуками про роботу вподобаного вам фрилансера, і тільки потім оформляти замовлення.

Третій підхід найгрунтовніший з усіх – це замовлення логотипу у професійної веб-студії. Якщо створюється дуже великий комерційний проект з довгостроковою перспективою розвитку, то його власники, як правило, зацікавлені, щоб їх фірмовий знак був візуально приємним і легко запам’ятовувався. Таку якість можуть гарантувати тільки професіонали, але і візьмуть вони за свої послуги, звичайно, більше, ніж фрилансер одинак.

Comments are closed.