Вічні посилання як спосіб самостійного просування

Купівля постійних посилань також дуже ефективна, якщо ви намагаєтеся самостійно розкрутити свій сайт. Так ви придбаваєте можливість отримати додатковий трафік з інших сайтів або блогів, а ціна за це не така велика.

Але майте на увазі, що ці посилання хоч і вважаються вічними, але насправді можуть працювати і менше 9 місяців. Наприклад, якщо після купівлі ресурси, де ви придбали посилання, потрапляють під дію фільтрів різних пошукових систем. З іншого боку в цей період ви отримаєте природні посилання, що завжди відображаються.

Три основні біржі:

Найпопулярнішими і більшими біржами, на яких можна придбати такі вічні посилання являються Pr.Sape, Miralinks і GoGetLinks. Вони розрізняються кількістю зареєстрованих ресурсів і тим, з якою пошуковою системою більше працюють. Є і можливість безкоштовного обміну посиланнями через сайти для вебмастеров за типом http://seodrom.ru хоча це досить морочливий процес.

Наприклад, Miralinks добре працює як з Google, так і з Yandex, але вимагає для просування унікального контенту. Якщо хочете працювати з нею, то треба написати дуже хорошу статтю і вставити в неї від однієї до трьох посилань на ваш сайт або блог.

GoGetLinks є однією з найпопулярніших бірж, вона добре працює з пошуковою системою Yandex. Якщо зупинитеся на ній, то отримаєте потенційний доступ до 30 000 зареєстрованих тут проектів.

Але найбільшою все ж залишається Pr.Sape, на якій є присутніми близько 400 000 ресурсів. Ця біржа дає також можливість автоматичного пошуку після налаштування певних фільтрів.

Comments are closed.