Splashtop Touchpad – перетворює iOS – пристрій на комп’ютерну мишу

Утиліта Splashtop Touchpad є унікальним інструментом, що дозволяє перетворити мобільний iOS – девайс в зручну мишу для десктопного комп’ютера. На відміну від аналогів, це застосування може застосовуватися не лише для імітації покажчика курсора, але і для введення текстових записів. Необхідно підкреслити, що Splashtop Touchpad відноситься до кроссплатформенним застосувань, внаслідок чого і може працювати з такими програмними платформами, як Mac і Windows.

На підготовку програми до роботи у користувача піде буквально пару хвилин. Володареві комп’ютера знадобиться інсталювати клієнт Splashtop на стаціонарну систему і вказати захисний пароль, що запобігає спробі несанкціонованого застосування додатка.

При запуску мобільна програма самостійно ідентифікує десктопний комп’ютер, і зажадає ввести вказаний раніше код. Після здійснення цих простих операцій, на дисплеї стаціонарного комп’ютера відобразиться повідомлення, що підтверджує можливість застосування портативного гаджета для дистанційного керування системою. Передача файлів виконується по Wi – Fi – мережі, і програма не вимагає прямої взаємодії між мобільним апаратом і стаціонарним комп’ютером. Китайським телефонам з доставкою повезло трохи менше, додаток працює тільки для iOS.

Практично увесь основний дисплей програми займає картинка сенсорної панелі з окремими мишачими клавішами, у тому числі з кнопками Shift і Ctrl. За допомогою звичайних жестів користувач зможе комфортно переміщати покажчик миші по дисплею комп’ютера, клацати по клавішах і значках, а також працювати з додатками. А за бажання Splashtop здатний відобразити на екрані віртуальну клавіатуру, що спрощує введення різного тексту.

Comments are closed.