Опис Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Вже після перших хвилин гри RO 2: Heroes of Stalingrad справляє сильне враження, а саме: можливість стрільби з укриттів, висовуючи лише зброю, прицільна стрільба з усіх положень, можливість виснаження сил героя, регулювання прицілу рушниці для стрільби на різні дистанції, можливість затримки дихання героя для підвищення точності прицільної стрільби, але ж цей тільки початок, причому навчання.

Далі, після більшості кепкувань, нас відправляють випробувати свої сили в самих бойових діях. Все виглядає досить просто: звичайне захоплення точки, а потім подальше просування до наступної точки і також захоплення. Але при цьому, незважаючи на усю простоту, геймплей залишає бажати кращого. Багато хто вважатиме за краще викачати кс і побігати по мережі чим проходити цю гру.

У міру проходження нас навчать управляти танком, ми випробуємо себе в танкових боях, нас навчать віддавати накази, ми випробуємо себе в якості навідника артилерії і багато що інше. Але, на жаль, із самого початку грати можливо тільки за німців, тобто після проходження німецької компанії з’являється можливість проходження компанії СРСР, де власне і зосереджена уся суть гри, а саме Сталінградські біти.

Дійсно, як скрізь і пишуть, розробники гри спробували зробити гру досить реалістичною. Воно і видно: є можливість управління за кожного члена екіпажа, неважливо хто це, наприклад, командир або водій. З боку Німеччини представлені Тигри, а з боку СРСР тільки Т-34. При попаданні по танку ворожої бойової машини або ПТ-рушниці екіпаж може померти, внаслідок чого замінити функції загиблого члена екіпажа може інший товариш. Може статися і так, що залишиться одна людина на увесь танк. В результаті ефективність такого танка різко впаде, оскільки танкістові, що вижив, доведеться кидатися по усій бойовій машині.

Варто відмітити, що вид в грі ведеться виключно від першої особи, що доставляє ще більше незручностей при водінні танка. Наш герой може переживати почуття страху, наприклад, при артилерійському обстрілі, при обстрілі кулеметом, при смерті вашого товариші поблизу вас. Страх примушує вашого героя важко дихати, що відбивається на точності стрільби в гіршу сторону.

Особливостей гри не перерахувати, бо в гру було вкладена багато зусиль. Проте і недоліки є присутніми. Наприклад, на гру рано забили, вона зазнала мало оновлень, отже має велике, не побоюся цього слова, багов. Одного разу мені доводилося бачити як танк їде в небо. Досі гра залишається сирою і недопрацьованою. Сильно не оптимізована, внаслідок чого мінімальні системні вимоги завищені навіть для такої гри. Швидко набридає.

Comments are closed.