Як вибрати тематику сайту

Сьогодні я розповім про те, як вибрати тематику для вашого сайту. З вибору тематики сайту, по суті, і починається його життя. Якщо тематика вибрана, правильна, то проект, швидше за все, стане успішним, а ось якщо неправильно, то він не проживе і року. Отже, як правильно вибрати тематику для свого сайту.

1) Вибирайте тему цікаву вам і людям.

Тематика сайту повинна цікавити вас, а також має бути цікава тисячам інших людей. По-перше, тоді ваш сайт буде цікавий вам і він проживе довго, по-друге, якщо сайт не буде цікавий людям, то вас просто ніхто не читатиме. Щоб перевірити популярність тематики у інших людей, зайдіть в Яндекс Вордстат і наберіть 10-20 запитів, по яких ви хочете просувати свій сайт. На кожного із запитів має бути хоч би більше 5-10 тисяч запитів в місяць, інакше у вас буде мало трафіку і ваш сайт приноситиме маленький доход.

2) Вибирайте не конкурентну тематику.

Перш ніж робити сайт перевірте конкуренцію по темі майбутнього сайту. Зайдіть в Яндекс і в пошуковому рядку наберіть пару запитів по темі. Наприклад, ви хочете зробити сайт по темі Італійські рецепти. Ви набираєте цей запит і пару запитів блюд, після чого вам треба буде вивчити сайти з ТОП-10. Ви повинні подивитися їх відвідуваність, показники ТИЦ, як давно відкрився сайт і так далі. Після аналізу показників сайтів з ТОП-10 ви повинні зробити для себе висновок, чи зможете ви їх посунути в пошуковій видачі або ж це буде проблематично. Якщо ви має досить великі бюджети, то можете звичайно замовити і розробка і просування, наприклад тут http://rafmedia.ru.

3) Вибирайте прибуткову тематику.

Якщо усі цікаві для вас теми високо конкурентні, то вибирайте найбільш прибуткову тематику для сайту. До прибуткових тематик відносяться комерційні, такі як: нерухомість, форекс, кредити, будівництво і так далі. До малоприбуткових тематик можна віднести: розважальні сайти, новинні сайти, сайти з анекдотами і так далі

Сподіваюся, що після прочитання цієї статті у вас стане менше питань про те, як правильно вибрати тематику для свого проекту. А якщо у вас є до мене питання, то ви можете задати їх в коментарях.

Comments are closed.