Як підібрати дизайн для веб-сайту?

У нинішню епоху, де інтернет-сайти сталі незамінні в роботі і дозвіллі, важливо піклуватися про їх зовнішній вигляд. Пошукові системи яндекс або google найчастіше виглядають стандартно, точніше – класично. Пошукові сайти, із-за своєї множини, повинні виглядати по-особливому, щоб притягати велике число користувачів.

Що потрібно робити і чого не вартий

Дизайн сайту – один з кроків його просування. Це саме те, на що людина звертає увагу в першу чергу. Але, незважаючи на множинну кількість ідей і бурхливу фантазію, потрібно пам’ятати, що сайт завжди повинен залишатися:

·  зручним;

·  з помірною кількістю графіки;

·  швидко вантажитися;

·  з приємною колірною гаммою.

Інтернет-сторінка – це не вивіска в магазині і не баннерная реклама. Вона повинна нести в собі інформацію і бути корисною. Навіть якщо ви ведете групу вконтакте, її дизайн і тематику теж потрібно продумати.

Вибір кольору

Колірна гамма сайту поза сумнівом важлива. Від неї залежить читабельність і комфорт сприйняття тексту і картинок.

Насамперед потрібно вибрати основний колір. Відштовхуватися потрібно від того, хто будуть ваші користувачі, їх вікова категорія і від того, який ресурс або товар ви пропонуєте. Існують деякі колірні моделі і методи визначення колірної палітри. Завдяки ним, буде легший визначитися з вибором.

Ще один момент – контраст кольору. Він повинен добре поєднуватися з текстом, зображеннями і основним фоном.

У цій справі потрібний відповідальний підхід, а також важливо не перестаратися з ідеями і їх втіленням. Дизайном сайту можна зайнятися самостійно. Якщо ж ви не упевнені у своїх силах, то краще звернутися по допомогу до професіоналів.

Comments are closed.