Нова PS 4

Активний цикл життя двох провідних сучасних консолей добігає кінця. Він, потрібно помітити, і так тривав дещо довше, ніж зазвичай, завдяки Kinect і Playstation Move. Природно, відразу ці системи нікуди не зникнуть, і будуть популярні ще досить тривалий час. Playstation 2 офіційно продавалася аж до минулого року, і я упевнений, що бу приставки продаватимуться ще дуже і дуже довго – не дарма це найпопулярніша з відомих консолей(хоча з подібним твердженням можна і посперечатися).

Проте час викочувати нові моделі настав. Nintendo вже випустили свого бійця – Nintindo Wii U. Приставка зовсім неоднозначна, але новий цикл відкрила вона. Тепер справа за Sony і Microsoft.У цій ситуації виконавчий директор Sony Казуо Хираи натякнув, що вони дозволять Microsoft зробити хід першим(хоча вже виходить, що другими, якщо розглядати увесь ринок). При цьому було помічено, що подібна політика вичікування дозволить оцінити достоїнства і недоліки конкурента, і зробити необхідні зміни у своїй консолі.

Насправді, тактика не сказати, щоб погана. Правда не дуже зрозуміло, про яких це змінах згадував Казуо Хираи, адже нова приставка швидше за все буде анонсована цього року на Е3. Природно, що Sony не встигнуть нічого принципово важливого поміняти. Хіба що, вони зроблять лише невеликі зміни.

Чуток про нові консолі ходить видимо-невидимо. А останнім часом потік новин відчутно виріс, перетворившись на інформаційне бомбардування потенційних покупців. Я пропоную дочекатися літа 2013, а точніше 11 червня, коли відбудеться відкриття нової Е3. Там все і стане ясно.

P.S. Якщо ви прихильник бетмена те радимо заглянути на повну підбірку – не важливо який бетмен грати онлайн тут можна під різні платформи від PC до приставок, зібрані ігри різних років випуску.

Comments are closed.