Вибір шаблону при створенні сайту на WordPress

Після того, як користувач встановлює движок WordPress для майбутнього сайту, перед ним встає завдання вибору шаблону. І це завдання – найважливіше з усіх. Шаблон визначатиме зручність сайту. його функціональність, навігацію і так далі. Фактично, шаблон – це обличчя сайту, на яке дивитимуться множину людина щодня. Тому, шаблон має бути зручним, красивим і зрозумілим. І якщо ЮКОЗ шаблони шукати не завжди просто, то з вордпресс подібних проблем не виникає.

Квапитися з вибором шаблону не варто, краще потратьте на це більше часу, але щоб він влаштовував вас у всьому. Оскільки зміна шаблону вже на працюючому сайті, це дуже велика морока. Що б після зміни нічого не спливало і не з’їжджало потрібна далеко не одноденна підготовка. Трьома словами: шаблон – наше все.

Оптимальний час для пошуку шаблону це два-три дні. У админке WordPress’a є розділ з темами, але там їх не дуже багато і вони дуже прості. А вище, ми вже сказали, що якісний шаблон – це піввоїна успіху для сайту. Шукати шаблони варто на сторонніх сайтах, там їх дуже багато, найчастіше вони русифіковані і мають коментарі від автора.

Тобто вони мають очевидні плюси:

·  Шаблони абсолютно безкоштовні.

·  Під кожну тематику сайту дуже їх багато.

·  Вони вже пройшли перевірку.

·  У таких шаблонів є коментарі автора.

·  Можливість попросити допомоги.

Це дуже великі плюси. Вибирайте шаблон дуже ретельно, тому що жити вам з ним дуже довго.

Comments are closed.