Зовнішній вигляд блогу 20% успіху

Уявимо, що у вас є ідея, яку надалі ви відкриватимете у блозі, ну і, звичайно ж доменне ім’я. Наступним етапом буде логічне зайнятися зовнішнім виглядом блогу. Вашому ресурсу звичайно потрібний красивий дизайн, для того, щоб людям що прийшов до вас, було приємно знаходиться на сайті.

Хтось поставить питання: А чому ми замість того, щоб вибирати хостинг, приступаємо до вибору дизайну?. Відповідь така – економія грошей. Адже якби ви зараз заплатили за хостинг, то за цей час доки ви знайдете відповідний макет для блогу( а це займає досить часу), поки встановите движок і так далі те ви втратите дорогоцінний час хостингу, і у результаті вийде, що заплатили за порожнє місце.

Зовнішній вигляд блогу – це дизайн. Якщо ви збираєтеся створити блог на движку WordPress те знайдіть відповідний шаблон за запитом: шаблони для wordpress.

Декілька слів, чому до вибору хорошого шаблону варто віднестися серйозно.

·  Приємний дизайн потрібний для того, що б що відвідав ваш сайт було комфортне читати інформацію, розміщену у вас на блозі.

·  Грамотно вибраний дизайн, дозволяє розширювати свої можливості для розміщення реклами на блозі, а це місця для банерів, блоків тих, що містять рекламу, оголошення і так далі і тому подібне. Відповідно, від гармонійного дизайну залежить ваш майбутній доход.

·  Коли на сайті красиво все оформлено, то відвідувачеві знання виходять ефективніше.

Сьогодні в пошуковій видачі існує дуже багато сайтів, які пропонують викачати шаблони для wordpress. Складність полягає лише в тому, щоб вибрати відповідною до вашої тематики макет.

Необхідна кількість блоків(колонок), колірна гамма сайту, фон, місце для реклами – усе це необхідно враховувати при виборі шаблону. Та і взагалі, як мовиться: на смак і колір, товаришів немає, тому, нелогічно радитиме вам, який шаблон вам найбільше підійде, але основну думку, я вважаю, в цій темі розкрив.

Comments are closed.