Дії, передуючі перенесенню сайту на віртуальний хостинг

Перед вебмастерами, що вже встигли підготувати свій сайт, довести його оформлення до досконалості, гостро стає необхідність викласти його в мережу Інтернет. До цього моменту статті вже мають бути написані, налагоджені ЧПУ, а також зроблена початкова оптимізація сайту. Фахівці Reg.ru не рекомендують переносити на віртуальний хостинг ще не завершений сайт, оскільки надалі через це можуть виникнути серйозні проблеми з просуванням такого ресурсу в пошукових системах.

Якщо ж вебмастер, незважаючи на вищезгадану обставину, прийняв рішення перенести недороблений проект на хостинг для Joomla, бажано вимкнути такий ресурс в загальних налаштуваннях. Це дозволить запобігти індексації сайту і відвідуванню його користувачами. Доступ до сайту у разі його відключення в загальних налаштуваннях отримує тільки адміністратор. Для створення великих сайтів треба враховувати різні нюанси, детальніше прочитай на http://ruhighload.com/ – там зібрані корисні статті по темі.

Щоб перенести сайт з локального хостингу на хостинг віртуальний, необхідно виконати спершу наступні дії:

1) купити доменне ім’я, а також хостинг;
2) прикріпити в налаштуваннях придбаного доменного імені нові DNS – адреси, що надаються після купівлі хостингу;
3) створити на хостингу базу даних, якщо її створення не робиться в автоматичному режимі після того, як хостинг для Джумла був сплачений провайдерові.

Щоб виявити наявність або відсутність автоматично створеної бази даних знадобиться уважне вивчення листа, що поступив на поштову скриньку користувача після купівлі хостингу. Такий лист повинен містити посилання на панель, призначену для роботи з хостингом, базами даних, а також усі дані, що вимагаються для доступу до останніх. У такому разі пункт Бази даних буде розташований в панелі управління сайтом.

Якщо ж користувач не виявив базу даних, знадобиться її самостійне створення. Зробити це можна безпосередньо з панелі управління сайтом або вручну через PHP MyAdmin. Щоб перевірити наявність бази даних, необхідно зайти в PHP MyAdmin і знайти там назву новоствореної бази.

У разі, коли користувач не бажає створювати базу даних шляхом використання програмного рішення PHP MyAdmin, є інший шлях: на панелі управління сайтом розташована кнопка з назвою Створити базу даних. Якщо її натиснути, користувачеві відкриється вікно, що дозволяє додати нову базу даних і вибрати користувача такої бази. База буде створена після натиснення кнопки Оки, що дає можливість перейти до наступного кроку;

4) підключитися до ресурсу через FTP Client. Це знадобиться для копіювання файлів сайту, а також архіву з резервною копією ресурсу. Виконання усіх вищезгаданих дій свідчить про те, що вебмастер все ретельно підготував для перенесення сайту на хостинг для Joomla.

Comments are closed.