Серія закладок-звіряток Jungle Bookmark від компанії Dcell

Новинкою від компанії Dcell стала чудова серія закладок-звіряток Jungle Bookmark. У Франкфурті проходив фестиваль-презентація дизайнерських ідей 2012, на якому і була представлена ця колекція закладок.

Хоча ця серія Jungle Bookmark і переводитися як звіри з джунглів, але фігурки у вигляді крокодилів, мавп, бегемотів і кашалотів, замінили закладки у вигляді таких тварин як білки, шимпанзе і птаха. За допомогою креативних звіриних закладок можна із смаком прикрасити будь-яку книжкову полицю, а найбільше ця новинка сподобатися школярам і студентам, книжкові полиці яких постійно заставлені великою кількістю учбової літератури. До речі, ще одна фішка цих закладок Jungle Bookmark Вт, що з їх допомогою можна легко діставати книги, просто узявши потрібне звірятко.

Компанія Dcell постаралася над тим, щоб виконати закладки Jungle Bookmark з тонкого і гнучкого матеріалу, але, не дивлячись на ці крихкі якості, цей матеріал настільки міцний, який швидше погнеться, чим лопне. Ця серія виготовлена в декількох наборах, кожен з яких має різну колірну палітру. Загалом, кожен знайде собі закладки за смаком і цвіту.

P.S. До речі, зовсім скоро насувається черга традиційних свят – 14 і 23 лютого, а також всесвітній жіночий день. Букет на 8 березня відмінний подарунок для дівчат, але ще приємніше ним буде отримати невеликий презент.

Comments are closed.