Трансформація планшета і смартфону в нетбук

Нові планшети на Android, частенько мають OTG Usb – хост. Що це таке? Перед нами звичайний планшет. Який-небудь Samsung, або навіть китайський Yeahpad за 1500 рублів. По-перше, нам треба визначити, який у планшета вхід – micro usb або mini usb. Міні трохи більше, чим мікро. Далі, дивимося, який пристрій нам треба підключити. Нехай це буде 3g модем. А у нього адже стандартний usb вихід! І ми його в наш планшет просто так не увіткнемо. Але це не питання – нам просто потрібний перехідник. Якщо Ви в Москві або Пітері, йдемо у великий магазин телефонів або комп’ютерної техніки, запитуємо, чи є перехідник з usb на micro(mini) usb. Якщо ніде не знайдете – просто пошукайте в мережі і купіть через який-небудь інтернет-магазин.

Отже, ми отримали перехідник. Далі включаємо планшет, і як все завантажиться, встромляємо наш модем або флешку. Якщо Ви підключили в 3G модем з робочою sim- картою, можете почекати пару хвилин, поки на модемі не спалахне індикатор підключення. Все – Ви можете бродити по інтернету і використати додатки, працюючі через інтернет. Не забудьте сплатити безлимит на місяць!

Якщо ж ми вставили флешку, нам треба знайти файловий менеджер. Наприклад, викачати будь-який з Google Play(Маркет). Далі, шукаємо там нашу флешку, і насолоджуємося). Клавіатури і миші підключаються також – просто вставте клавіатуру в перехідник, а перехідник в планшет. Все, готово! Для друку російськими буквами раджу викачати додатки Russian Keyboard.

Якщо Вам треба вставити декілька пристроїв відразу, Ви можете вставити в перехідник USB – хаб. Звичайнісінький комп’ютерний USB – хаб. І в хаб вже вставляти усе інше.

Варто відмітити, що нові смартфони, розміром екрану більше 4 дюймів, зазвичай також оснащуються опцією OTG USB – host. Але якщо Вам не зручно тягати з собою велику клавіатуру для маленького смартфону – можете просто купити маленьку міні-клавіатуру для смартфонів, або доладну гумову клавіатуру, яка згортається в трубочку. Зазвичай вони підключаються до смартфону через Bluetooth, але буває і через usb. Так легко і без проблем можна підключити великий асортимент пристроїв до Вашого планшета або смартфону, перетворивши свій пристрій на мини-нетбук. З мишкою і клавіатурою, порою, все-таки зручніше. Та і флешку можна вставити. Так, і варто відмітити, до планшетів на Windows усі пристрої підключаються миттєво, без яких або махінацій з установкою додатків і іншим, що дуже зручно. На жаль, не усі користувачі Android знають про можливість підключення усього асортименту пристроїв до Android, але це – лише питання часу. Цікава інформація швидко поширюється, і такі корпорації, як Apple і Samsung, вже випускають свої пристрої з док-станциями і внутрішніми usb хабами. Все-таки, ідея підключення додаткових пристроїв набирає популярність!

P.S. Сервіс Inspire Your Device дозволяє разлочить модем Huawei або ZTE. Т. е. ви захочете підключити модем іншого оператора до свого планшетнику, а він буде залочен, тоді цей сервіс вам згодиться.

Comments are closed.