Експерти eScan виявили потенційний пролом безпеки в Facebook

Як повідомили фахівці компанії eScan, у функції пошукового інструменту Facebook виявлена потенційна уразливість, що дозволяє створювати фамільні списки зареєстрованих користувачів з вказаними на персональних сторінках номерами стільникових телефонів.

Це можливо внаслідок того, що мобільна версія соціальної мережі не обмежує кількість пошукових операцій, які можна здійснити за одиницю часу, і вимагає від користувача обов’язкового введення мобільного телефону для активації деяких інструментів соціального ресурсу. При цьому в параметрах приватності за умовчанням в параметрі Хто може знайти мене по номеру телефону встановлено значення Усе. У результаті, навіть якщо номер не видно в аккаунті, користувача можна відшукати.

Знайдений пролом у безпеці Facebook ще раз нагадала про підняту фахівцями eScan важливій проблемі, пов’язаній із забезпеченням безпеки конфіденційної інформації в соціальних мережах. Нині, використовуючи тільки дані, добровільно опубліковані користувачами, можна досить оперативно дізнатися немало даних про певну людину, що може бути використано зловмисниками.

Рівень небезпеки цієї уразливості не сильно високий. Багато користувачів соціального ресурсу не публікують свої номери мобільних телефонів. Але і в цьому випадку потенційно збережена інформація може бути використана, приміром, для масової розсилки спаму на телефони.

P.S. Сьогодні соціальні мережі – найбільш актуальне інтернет притулок для сотень тисяч користувачів, тому smm або маркетинг в соціальних мережах є одним з найперспективніших напрями у сфері просування.

Comments are closed.