Як розробити дизайн логотипу для вашої компанії

При розробці корпоративного логотипу, спочатку треба визначитися, чи буде це іконографічна абстракція, або ж логотип буде пов’язаний з назвою компанії. Логотипи компаній, які зробили вибір на користь абстракції, є дуже потужними і такими, що добре запам’ятовуються. Такі логотипи легко впізнанні і унікальні. Їх неможливо сплутати ні з чим.

Створення абстрактного логотипу є важким в усіх відношеннях завданням. Розробка такого логотипу вимагає довгострокових маркетингових досліджень. Тому початкуючі бізнесмени найчастіше вибирають логотип-назву. Існує багато відомих корпорацій, які пішли по такому шляху : Microsoft, Google, IBM. У логотипах цих компаній використовуються буквальні назви або скорочення. Їх логотипи чіткі, вони легко читаються і є дуже акуратними по виконанню.

Форма логотипу так само важлива, як і саме зображення. Ви повинні пам’ятати, що ваш логотип буде присутнім на різних носіях, надрукований на візитних картках, в рекламі, в ЗМІ. Логотип круглої форми легко розміщувати і масштабувати під потреби реклами. Найбільш відомим прикладом цієї форми є логотип Coca – Cola.

Колір логотипу є важливим, тому що впливає на сприйняття логотипу клієнтами. Вибирайте такий набір кольорів, який відрізнятиметься від ваших конкурентів. Вибирайте контрастні кольори, що дозволить вам виділятися. Використайте елементи яскравих кольорів, які привертатимуть увагу. Червоний колір є хорошим вибором, тому що це сильний і виразний колір. Помаранчевий колір є менш серйозним, але все таки привертає увагу. Жовтий колір іноді вважається необгрунтованим.

Синій колір асоціюється з бізнесом і надійністю, але в той же час це нудний колір. Синій логотип, позбавлений цікавих форм або контрастних елементів, просто пропадає з поля зору. Зелений колір є хорошим вибором для певних видів бізнесу, таких як медицина, спорт, косметика.

Взагалі звичайно логотип це не запорука успіху компанії, а лише мала його складова. Навіть кращі логотипи не здатні самостійно притягнути клієнтів, збільшити продажі і тому подібне. Для цих цілей вам потрібна розробка грамотного і красивого сайту з подальшим його просуванням в пошукових системах і соціальних мережах.

Comments are closed.