Ноутбук ASUS K40IJ – основні характеристики

У серії недорогих портативних комп’ютерів ноутбук ASUS K40IJ має самі кращі характеристики. Починати огляд моделі слід із зовнішнього вигляду, який дуже елегантний і красивий. Корпус ноутбука зроблений з міцної сталі, а поверхня виготовлена з використанням технології Infusion Technology, що припускає глянсову кришку, не схильну до ніяких дій, лакове покриття не стирається з часом, що доведено часом.

Але серед усіх позитивних сторін є і мінуси, якими cчитаются, підвищена сприйнятливість корпусу до поглинання пилу. Оскільки компанія випускає цю модель ноутбука в трьох кольорах, то вибрати краще всього білий, оскільки на чорну і кавову поверхню пил сідатиме дуже швидко і у великих кількостях.

До інших характеристик, позитивніших відноситися розмір екрану в 14 дюймів, оснащення ноутбука HD – дисплеєм і чудовою аудіосистемою здатної підтримувати SRS Premium Sound. Динаміки здатні виробити досить чистий і насичений звук. Що ще дуже важливе – це те, що спеціальна система вентиляції ASUS IceCool, дозволяє забезпечити охолодження ноутбука навіть під час довгого періоду роботи, що просто необхідно усім користувачам, які проводять за ноутбуком більше половини дня. Сучасні ноутбуки Asus серії PRO – для роботи є ідеальним рішенням.

Для кращого перегляду відео і фото, а також можливості пограти в ігри ця модель ноутбука обладнана відеокартою NVIDIA GeForce G102M. І тут виникає ще один мінус, який игроманам здасться просто величезним і ніколи не змусить купити подібну модель. Просто для сучасних складних ігор ні екран ноутбука, ні його відеокарта зовсім не підходить, хоча для роботи ця версія є самим кращим рішенням.

Для того, щоб ноутбук споживав менше енергії його відеокарту зробили таким чином, що вона здатна споживати енергії на 30% менше, що підвищує час роботи комп’ютера на декілька годин. При проведених дослідженнях ноутбук показав, що здатний працювати в режимі відео перегляду близько півтора годин, а в режимі читання документів більше трьох годин. Але до далеких подорожей така модель ноутбука не підходить, оскільки акумулятор не витримує довгий час без заряджання.

Об’єм жорсткого диска пристрою складає 250 Гігабайт, що за сучасними мірками також не досить, ні для ігор, ні для перегляду фільмів, але цілком підходить для офісної діяльності. Таким чином, можна зробити висновок про те, що купівля такої моделі підходить тільки для роботи, оскільки якщо є бажання розважитися грою під час роботи, то ноутбук не зможе цього надати.

Comments are closed.