Компанія Pepsi виготовила банки з силуетом Майкла Джексона

До ювілею двадцяти п’яти років виходу альбому Майкла Джексона під назвою Bad американська компанія Pepsi виготовила банки, на які нанесений силует великого співака. Колекційні банки кожна близько 0,5 літра. Нині цих банок з напоєм випущено біля одного мільярда штук.

Рекламна компанія Pepsi стартувала на території Сполучених Штатів Америки і Китаю і через деякий час вона буде запущена на території Західної Європи. Крім усього іншого буде випущена спеціальна колекційна збірка фанатских ремиксов на пісні музиканта і співака. Компанія Pepsi також організовує ряд цікавих конкурсів для справжніх фанатів, яким подобається творчість співака.

Треба відмітити, що раніше Майкл Джексон неодноразово ставав рекламним обличчям компанії по виготовленню газованих напоїв. У рекламних роликах Pepsi також використовувалися найбільш популярні композиції американського співака. На початку дев’яностих років компанія виступила організатором концертного туру Джексона.

P.S. Для великого міжрегіонального бізнесу так чи інакше згодяться послуги вантажоперевезення які може представити компанія Транс Логистик, якість і збереження вантажу гарантована.

Comments are closed.