Кількісна оцінка кольору

Щоб оцінити такі показники кольору, як світло, чистота кольору, а також колірний тон використовуються певні кількісні оцінки. Розроблена спецсистема графічного поняття кольору. Для її побудови використовуються три засадничі кольори – синій, а також зелений і, ясна річ, червоний.

Однією з кількісних оцінних функцій кольору є показник заломлення кольором світла. Показник заломлення завжди менше 1. Коефіцієнти відображення фанерованих або ж забарвлених різноманітними матеріалами поверхонь мають істотну дію на освітленість. Їх беруть до уваги під час проектування обробки будівель. Треба брати до уваги, що при збільшенні чистоти кольору показник заломлення зменшується і, навпаки, втрата чистоти, а також наближення до білого кольору підвищують показник заломлення

Під час разбелов пігменти не в усіх випадках і не усі зберігають свій колір. Припустимо, блакить може зберігати свій відтінок кольору під час разбелов і при співвідношенні 1:2047. Готуючи колір, розбавлення білилами використовують не завжди. Іноді вимагається затемнити його. Щоб отримати коричневий колір до залізного сурику додають перекис марганцю або ж саджаю.
Використовуючи додаткові кольори, можна приготувати кольори, які мають пом’якшені колірні відтінки. Приміром, щоб приглушити червонястий тон в кольорі до нього додають не дуже велику кількість блакитнувато-зелених пігментів. Для приглушення зелених кольорів додають трохи червоних пігментів.

P.S. У усіх офісних або домашніх комп’ютерних мережах основним матеріалом є оптоволокно або оптоволоконний кабель, який підбирається виходячи з необхідних завдань і характеристик.

Comments are closed.