Збільшення швидкості завантаження сайту

Доведено, що чим довше йде завантаження сайту, тим менше користувачів прагнуть його відвідати. Суть полягає в тому, що відвідувачі сайтів стають з кожним роком не витриманими. Якщо сторінка має завантаження більше 10 секунд, то користувачі починають нервувати і сайт втрачає близько 50 відсотків людей, які хотіли завантажити сторінку з пошукових систем інтернету.

То, що стосується завантаження сторінок за допомогою пристроїв, то, слід зазначити, справи йдуть набагато гірше. При збоях при завантаженні сторінок, які не з’являються на екрані упродовж 5 секунд, відштовхують не малу кількість користувачів. Але що ж варто зробити для того, щоб збільшити швидкість завантаження вашого сайту?

Можна спробувати перенести його на більше високоякісний хостинг. Оптимальним варіантом буде також застосування найбільш швидких СМS і намагатися не перевантажувати їх різноманітними плагінами. Взагалі якщо замовляєте розробку у профі, наприклад у веб-студії http://site-magic.by/ те вони враховують різні навантаження і оптимізують швидкість сайту.

Одним з варіантів збільшення завантаження сайту може виступати полегшення вживаної вами графіки. Великі зображення виглядають, звичайно, якісно і яскраво, але збільшують час завантаження сторінок, що призводить до збитків. Завдяки використанню скриптів ви дозволите зберігати статистичні дані сторінок в самому браузері, а при не одноразовому відвідуванні сайту час і завантаження будуть значно зменшені. Дотримуючись хоч би даних елементарних порад, вам вдасться збільшити швидкість завантаження сайтів.

Comments are closed.