Як приручити собаку

Якщо ви вирішили завести собаку, то до цього треба грунтовно підготуватися. Зміст собаки – завдання не з легенів і для того, щоб ваш пес почував себе комфортно, вам згодяться деякі ази кінології. На першому етапі вам необхідно приручити собаку, неважливо породиста вона або дворняга.

З перших днів ваш чотириногий друг звикатиме до нового місця, де йому доведеться мешкати. У цей період не варто вимагати слухняності і виконання якихось команд, оскільки зміна обстановки для вихованця – сильний стрес. Вам доведеться витратити близько 4-5 днів, щоб встановити довірчі стосунки зі своїм псом. Упродовж цього часу постарайтеся приділяти йому якомога більше уваги. Годування собаки з рук теж хороший прийом для встановлення контакту з твариною.

Пам’ятайте про те, що навіть самий недовірливий собака, рано чи пізно, піддається дресируванню. Проте приступати до виховання треба тільки після того, як вона почне реагувати на своє ім’я. Проводьте з псом більше часу, це приведе до швидкого звикання до вас як до хазяїна. Усі собаки люблять грати м’ячиками і гумовими іграшками, тому грайте з нею. А ще можна зайти в інтернет магазин одягу для собак і прикупити якісь аксесуари там, можливо, вашому вихованцеві це дуже сподобається.

Спільні прогулянки з собакою на свіжому повітрі добре впливають на процес соціалізації тварини. Якщо ви бачите, що пес чогось боїться, то необхідно заспокоїти його погладжуванням і розмовою з ним. Собаки швидко відповідають на хороше до них відношення, тому дотримуючись цих простих правил, ви швидко доб’єтеся розташування свого вихованця.

Comments are closed.