Правильно вибираємо планшет

У сучасному світі планшетні комп’ютери використовуються в найрізноманітніших цілях, хтось любить дивитися кіно, хтось вважає за краще читати, а хтось грає в ігри. Вартість планшета дуже не дорога і якщо у вас не дозволяють засоби купити дорогу модель, тобто дешевші альтернативні варіанти.

Коли ще не було планшетів, люди купували телефони з великими екранами, але з появою цього гаджета потреби більше в цьому немає, при цьому що у нього усе те ж саме як у комп’ютера. Перш ніж придбати планшет, ви повинні як можна ретельніше ознайомитися з його характеристиками, незалежно від того подарунок ви комусь робите або купуєте собі.

Є моделі, які мають екран більше 7 дюймів і є менше. Невеликий планшет зручно брати з собою на роботу, на навчання або в поїздку. Моделі з великими екранами, хоч і виглядають дуже привабливо, але коштують набагато дорожче. Вони набагато зручніше у використанні і якість безперечно краще. З 7 дюймових і недорогих можна узяти наприклад планшети wexler http://comp.ua/i/planshet-pk/wexler/ – досить функціональні пристрої.

Хоча справа не лише в екрані, є і інші критерії, на які у будь-якому випадку треба зробити акцент. Звертайте увагу на тривалість пристрою без заряджання.

Також уважно ознайомтеся з програмними характеристиками і операційною системою. Спочатку визначитеся, для якої мети ви використовуватимете планшет, тому що більшість програм вам треба буде викачати самостійно. Відмінним вибором може бути OC Android, адже в магазині Android Маркет можна придбати безліч програм, причому більшість з них абсолютно безкоштовна. Установка відбувається миттєво і вже через декілька секунд, ви зможете насолодитися грою, що скачала, або додатком.

Обов’язково подивитеся продуктивність планшетного комп’ютера, а так само на процесор, який впливає на перегляд відео, далі на оперативну пам’ять, адже за допомогою її об’єму ви зможете запустити одночасно декілька програм.

У самому кінці підберіть чохол для вашого придбання, це допоможе вам уникнути небажаних подряпин або ушкоджень.

Comments are closed.