Rolls – Royce випустить новинки

Знаменита у всьому світі фірма по виробництву одних з найдорожчих авто хоче збільшити об’єми продукції, що продається. Саме тому компанія почала розглядати всілякі варіанти виходу на нові сегменти ринку.

За останніми даними, через пару-трійку років ми зможемо побачити нові моделі Rolls – Royce. Передбачається, що це будуть купеобразний кросовер і трехдверний спортивний універсал, які стануть конкурентами паркетному позашляховику Bentley і італійському Ferrari FF.

За інформацією Automotive News, буквально через півроку фірма Rolls – Royce хоче відновити стиль седана Ghost. Оновлені будуть головна оптика, корпуси зовнішніх дзеркал і патрубки.

Двигун у Rolls – Royce Ghost залишиться 6.6-літровим, але він стане ще економічніший і екологичнее, проте доки не зрозуміло, чи вплине це на характеристики потужності і моменту авто, що крутить.

На 2015 рік призначений дебют відкритої моделі купе Wraith, а 2016 рік буде ознаменований виходом другого покоління прекрасного седана фірми під назвою Phantom.

Автомобіль, який стане конкурентом справжньому німцеві BMW 7-ій серії, за рахунок застосування алюмінію і карбону, поступиться у вазі своєму попередникові. Полегшена версія машини позначиться в позитивному ключі на керованості, витраті бензину і швидкості розгону цієї модифікації Rolls – Royce.

Автотовари для вашої машини доступні в інтернеті у великій кількості. Ви можете замовити багато з них на сайті http://www.taoboom.com/cat/avtomobilnie-tovari – тут є все від засобів для чищення машини до декоративних товарів.

Comments are closed.