Особливості написання текстів, що продають

Багато початкуючі копирайтери хочуть навчитися писати складні рекламні тексти(тексти, що продають), хочуть навчитися придумувати цікаві слогани для фірм, компаній. Усе це обумовлено тим, що така робота в інтернеті оплачується значно краще, ніж за просте написання статей для средненького сайту. Не кожен зможе написати такий текст, який би надихнув читача, змусив би його або підштовхнув до якої-небудь дії. Це досить складно, треба окрім відмінної грамотності мати певні знання в психології, маркетингу і деяких інших сферах.

Спробуємо коротко викласти основи написання таких текстів, що продають. Припустимо, є фірма-замовник, що випускає конкретний товар або надає конкретну послугу. Вам треба написати текст для головної сторінки їх сайту або текст для розсилки потенційним клієнтам. Спершу треба знати цільову аудиторію – зразковий вік, підлогу, інтереси цих людей. Але контингент може бути занадто великим. Приміром, якщо компанія надає послуги із створення сайтів. Користуватися такими послугами може хто завгодно. Розглянемо по черзі два такі випадки.

Варіант перший – інтернет-магазин оп продажу стільникових телефонів і аксесуарів до них. Контингент – молоді люди і дівчата, що користуються інтернетом, студенти з невисоким доходом, які хочуть максимум корисних функцій, красивий дизайн і невисоку ціну. У самому тексті акцентуємо увагу саме на цих якостях. Приміром, Телефони поставляються безпосередньо від виробника, тому ціна така низька. Останні моделі з красивим унікальним дизайном відмінно підкреслять вашу індивідуальність. Багатий функціонал, відмінні технічні характеристики, великий дисплей.

Варіант другий – фірма по створенню сайтів. Контингент може бути самим різним – від домогосподарок до великих фірм, яким потрібний корпоративний ресурс. Але усі вони хочуть отримати швидкий працюючий сайт з необхідним функціоналом(сторінка з контактами, схемою проїзду, прайс-лист, можливість швидкої купівлі товару прямо на сайті і так далі). Вам важливо підкреслити усе це в тексті. Приміром, наші програмісти грамотно напишуть сайт майже будь-якій складності без помилок і зайвого коду. Команда копирайтеров наповнить ваш сайт цікавими і унікальними статтями, а SEO – фахівці допоможуть в початковому просуванні ресурсу в пошукових системах. Ми створимо саме такий сайт, який потрібний вам, ос усім необхідним вам функціоналом. Приблизно такий текст можна розмістити на головній сторінці. Звичайно, це не увесь текст з головною, а тільки його частина.

Comments are closed.