Справжня фабрика в мережі відкрита Jameson

Нині сайт j – factory.ru знаходиться на слуху у багатьох активних користувачів мережі Інтернет і за нетривалий період часу він відзначився перемогами на різних фестивалях. Окрім цього в 2010 і 2011 року жюрі було сильно вражено тим, що відомий бренд віскі Jameson за допомогою всесвітньої павутини зміцнити свою популярність і при цьому потрапити на денний ефір MTV з ситкомом.

На даний момент цей сайт дуже активно розвивається і стає усе більш привабливим для користувачів мережі Інтернет. Сьогодні він справляє сильне враження як грамотного, продуманого і живого порталу який при цьому наповнений тільки корисною і цікавою інформацією.

Окрім цього компанія сайту грамотно продумала маркетингові ходи, які з успіхом користуються на порталі і при цьому не впадають у вічі. Бродити по таких сайтах одне задоволення – і картинка приємна, і интерактив є присутнім, і корисна інформація легко може бути знайдена.

Якщо вам цікаві різні інтернет сервіси, тоді тематичний проект про соціальні медіа вам дуже сподобається, тут є все від новин стартапов, до опису різних технологічних новинок.

Comments are closed.