Незвичайні туфлі на незвичайному каблуці

Ізраїльський дизайнер Коби Леві надихається для створення своїх моделей всілякими несподіваними речами. Це може бути звичайна рогатка або банан. За його словами, бажання створити новий твір у нього може з’явитися в результаті обдумування якого-небудь нового образу.

І коли цей образ поєднується зі взуттям – тоді виходить абсолютно новий, придатний до шкарпетці гібрид. Можна навіть назвати його скульптурою. Взуттю доводиться переживати дуже значні трансформації, оскільки ідеї дизайнера виходять далеко за рамки звичного образу взуття.

В результаті можна побачити щось абсолютно унікальне і гумористичне. Усі свої моделі взуття Коби Леви робить у своїй студії виключно вручну з шкіри або інших матеріалів. Взуття дизайнера живе власним своїм життям, створюючи неповторний образ своєму власникові.

P.S. Звичайно подібні туфлі можна носити по спеціальних датах, на весілля ви їх не одягнете, там і весільний букет нареченої і сукня, і гості – все повинно бути граничне красиво, нарядно і відповідно для подібної події.

Comments are closed.