Життя і інтернет

На дворі 2014-й рік і слово інтернет знають навіть діти у віці 5 років, чи добре це? На жаль, немає відповіді на це питання. Безумовно, без інтернету було б складно жити. Але все таки, давайте представимо на хвилиночку, що буде, якщо інтернету не стане.

Ну, перше, це доведеться впритул використати смс, і ммс-сообщения, тобто і рахунок доведеться поповнювати – вже мінус. Вам доведеться дивитися телевізор і купувати диски, оскільки нізвідки буде музику і не вийде дивитися кіно онлайн що так зручно. Вашим дітям доведеться допомагати робити домашні завдання, а студенти знову згадають, що таке бібліотека.

У багатьох сферах з’являться робочі місця, наприклад, у бухгалтерських компаніях місця кур’єрів будуть вільні, звіти тепер треба носити ручками, в друкарні збільшаться об’єми і знову знадобляться люди. Це, звичайно, вже плюс.

Але, напевно, головне в житті кожного з нас – це наші діти. Ви подивитеся на свою дитину: він не може прожити і дня, щоб не зайти в Контакт або залишити повідомлення на Однокласниках, а гірше – пограти в улюблену онлайн-іграшку. Навіть зараз, коли ви читаєте статтю і займаєте його робоче місце за комп’ютером, не виключено, він уткнувся в планшет або телефон. А як же фізичний розвиток? Побігати у дворі з хлопцями, поганяти м’яч, та посмикати дівчаток, в кінці-то кінців, за кіски. І напевно, ви звернули увагу на зайву вагу вашого чада? Та все ж, інтернет – чи добре це?

Розглянемо для прикладу звичайний день 18-23 літні хлопці: прокинувся, поснідав, бігом на роботу, по дорозі зайшов з телефону в інтернет, прочитав пошту, на роботі відкрив браузер і насамперед зайшов в соц. мережа, відповів на пару повідомлень, прочитав новини, а тут і обід підкрався непомітно, пора знову в інтернет поспілкуватися з подругою, другом, тут вже і вечір настав, пора додому. А що у нас удома? Правильно, удома у нас комп’ютер з онлайн-грою. А тепер, попоробуйте непомітно для нього відключити інтернет. Ми і оком не встигнемо моргнути, як наш хлопчина років 18-25 перевтілиться в страшного і дратівливого еловека, він бігатиме по кімнаті, не знаючи, чим йому зайнятися. І подібна ситуація, з деякими попроавками на ту або іншу вікову категорію, відбувається з усіма.

Інтернет потрібний, безперечно, але і голову треба мати, обмежуйте дітей і вони радуватимуть вас, і не забуватимуть, як звуть ваших родичів.

Comments are closed.