У Anonymous вкрали логотип

Early Flicker, французька компанія, яка займається продажем сувенірів і футболок, задумала вкрасти слоган і логотип у хакерів Anonymous, зареєструвавши їх в якості торгової марки. Як пише The Register, від місцевого патентного відомства ритейлер отримав право застосовувати символіку хакерського руху в комерційних цілях. Так вже склалося, що використання зображення буть те логотип Стенфордского університету або Anonymous повинно бути задокументовано.

Anonymous вважають найбільшим міжнародним рухом хакерів, але строгої ієрархічної структури у нього немає. На чорно-білому логотипі показана людина в костюмі, зображена на тлі глобуса, замість голови у якого знак питання. Символом послідовників руху є маска Гая Фокса, яка з’явилася уперше в коміксах V, – означає вендета в США.

За останні декілька років ці хакери брали на себе відповідальність за чергу масштабних інтернет-атак. У грудні 2010-го хакери виразили підтримку WikiLeaks, обрушивши сайти Visa, MasterCard і PayPal, а в цьому січні, протестуючи проти закриття файлообменного сервісу Megaupload.com, зламали сайти ФБР і Білого дому.

Дія Early Flicker породила обурення у хактивистов. Anonymous, опублікували відеоролик на YouTube, в якому оголосили паризькій компанії війну. Їх неуцтво і зарозумілість не залишаться безкарними. Ми зруйнуємо будь-який бізнес, який ведеться ними в Інтернеті, і не зупинимося, поки не буде принесено публічне вибачення і анулювана ця реєстрація , – заявили представники руху.

Comments are closed.