У Єкатеринбурзі тепер є свій фестиваль реклами

Агентством StreetArt ще в квітні минулого року провело перший свій чесний Фестиваль Реклами. Вийшов він пробним, за підтримки мерії міста і заснованим на чистому ентузіазмі. Вже тоді був видний величезний потенціал концептуальності і душевності, а агентство StreetArt було справедливо назване найідейнішим агентством в рейтингу.

Цього року цим же агентством StreetArt за підтримки МБУ Столиця Уралу і Адміністрації міста планується проведення другого Фестивалю 27 – 27 квітня. Намічений дуже високопрофесійний склад жюрі, у фестивалі братимуть участь видатні соціологи, політологи, кращі представники StreetArt, планується проведення декількох виставок.

До речі, подання робіт на фестиваль буде абсолютно безкоштовне! За словами Євгенія Фатеева, креативного директора StreetArt, необхідно приділяти увагу рекламі саме креативною, щоб вона несла в собі щось більше, ніж просто інформацію.

P.S. Збори людей по інтересах будь то фестиваль або інтернет портал, де наприклад можна знайти ігри стратегії на флеше, досить популярні і привабливі. На сайті flashorama.ru зібране велике число ігор.

Comments are closed.