У кожному вагоні метро може з’явитися віртуальна бібліотека?

Для пасажирів будь-якої підземки світу поїздки на метро є нудною, довгою і стомливою процедурою. Переїзд з точки A в точку B може тривати від декількох хвилин до години. А чим зайняти цей час, якщо Ви забули удома книгу або плеєр з улюбленою музикою? Навіть викачати електронну книгу не завжди може вийти, оскільки на більшості гілок метрополітену усіх найбільших міст світу відсутня можливість підключення до інтернету.

Співробітники Нью-йоркської публічної бібліотеки вирішили допомогти пасажирам метрополітену. Під їх керівництвом був розроблений унікальний концепт Underground Library. Автори цього нововведення запропонували розмістити у вагонах метро невеликі віртуальні бібліотеки, доступ до вмісту яких здійснюватиметься завдяки технології зв’язку ближнього поля(NFC).

Розробники за допомогою цього проекту сподіваються повернути моду на читання і значно підвищити відвідуваність бібліотек. Тепер будь-який пасажир підземки, побачивши рекламний плакат віртуальної бібліотеки, може підійти до нього і піднести свій смартфон до ділянки зображення, під яким ховається активна зона NFC. В результаті цієї дії користувачеві відкриється доступ до фрагментів найпопулярніших і відоміших книг.

У колекції цих уривків з творів є і класична література і сучасні бестселери. Для того, щоб зацікавити користувача і скоротати час його поїздки, на думку авторів проекту, досить уривка твору, який займає десять сторінок. У кінці кожного уривка людині показується банер, що запрошує в публічну бібліотеку Нью-Йорка, де людина зможе узяти повний варіант твору, що зацікавив його, в класичному паперовому виді.

P.S. Ринок електронної комерції розвивається скаженими темпами, а замовити створення інтернет магазину зараз не так вже і складно – головне мати хороший товар і доступні ціни.

Comments are closed.