Samsung Galaxy Mega 6.3. Зброя масового здивування

Samsung, як найбільший виробник техніки не перестає зачаровувати нас новими технологіям день у день. Черговим гаджетів Samsung готовий уразити користувачів новим Samsung Galaxy Mega 6.3. Відмінною рисою якого буде mega екран PLS HD, розміром 6,3 дюйма. Дозвіл 1280 х 720 точок. Оснащений, також роз’ємом для карт microSD.

Багато хто з тих, що начулися про новинку назвав його не смартфоном, а швидше сумішшю планшета і смартфону. Galaxy Mega 6.3, на порядок вище за технічними характеристиками і зовнішніми властивостями свого попередника Galaxy Mega 5.8.

Не дивлячись на величезні розміри екрану, товщина гаджета залишиться незмінною від Galaxy S4. Розміри пристрою складають 88 х 167,6 х 7,9 мм. Досить не довго, часу пройшло з виходу свіженького Sumsung Galaxy S4, але фахівці Південної Кореї навіть і замислюються про припинення науково-технічного прогресу і створення нових винаходів.

Новий апарат буде забезпечений вже відомими Wi – Fi, Bluetooth 4.0, супутниковою навігацією A – GPS. Місткість акумулятора складатиме 3200 мА/ч. Обіцянки Samsung порадувати народ безпровідною зарядкою, спочатку распростронялось на Galaxy S4, але йдуть чутки про таку ж технологію і в новенькому Galaxy Mega.

Крім того, апарат буде оснащений камерою 8 – мегапікселя, основний, плюс фронтальною камерою розміром 2-мегапикселя. Вбудованою оперативною пам’яттю місткістю 1.5 Гб і 2 – х ядерним процесором з тактовою частотою 1.7 Ггц. Операційна система апарату – Android 4.2.2 Jelly Bean. Зразкові ціни на свіжий mega гаджет були анонсовані в Німеччині. Сума Galaxy Mega складатиме близько 700 євро. До речі, якщо у вас виникнуть які-небудь проблеми з апаратом те сервіс центр samsung москва вам допоможе все їх вирішити.

Comments are closed.